Tipy na mikulášskou nadílku

Dnešní článek bych ráda věnovala tipům na mikulášskou nadílku, což jste určitě pochopili už z názvu. Všimla jsem si, že rodiče a prarodiče řeší, co připravit na Mikuláše, aby to nebyla levný čokoládový kalendář, který kolem čokolády ani neprošel. Proto jsem popřemýšlela nad tím, co bychom si přáli pro našeho malého my, nebo co bych mu sama vybrala a nenechám si to pro sebe.

Zdravá sladkost – nemusíme kupovat čokoládky, perníky a tomu podobné, ale můžeme vybrat dobrotu, kterou naše děti budou milovat a my budeme vědět, že to není šíleně průmyslově zpracované nebo plné éček. Spousta rodin volí jako číslo jedna ovoce, což je skvělé. Já bych vám ráda doporučila Andělské křupání a Čertíkův mls od NATU, se kterým dlouhodobě spolupracuji. V obou variantách je ovoce, kvalitní čokoláda a navíc mají krásný mikulášský obal. U NATU můžete k Mikuláši vybrat i další dobroty, jako je například lyofizované ovoce, kvalitní a čisté ořechové krémy, dětské müsli nebo výborné džemy bez přidaného cukru. S kódem: spanekmiminek máte slevu 10 % na vše na jejich e-shopu www.natu.cz.

 

Adventní kalendář – adventní kalendář je něco, co si alespoň já s Mikulášem každoročně spojuji. Vždycky jsem měla radost, že si můžu sníst hned 5 čokoládek v jeden den. Pokud nechcete dětem dávat kalendář čokoládový, najdete na trhu skvělé varianty, ze kterých budete mít něco víc, než zkažené zuby. Jsou to kalendáře plné knih nebo takové, u kterých si něco pěkného vytvoříte. Často také rodiče volí kalendáře látkové nebo papírové, které jsou prázdné, a sami je tedy naplní tím, co uznají za vhodné. My se letos těšíme na adventní kalendář knižní. A tady tipy pro vás, stačí jen kliknout na fotku.

 

Co pro ty nejmenší – pokud máte doma ještě maličké miminko, které z Mikuláše a jeho oslav vlastně nic moc nemá, můžete vybrat něco krásného a praktického. Třeba takové rostoucí pyžamko vyrobené v České republice od značky Moniel, nebo spací pytel od značky Sleepee. Na obě tyto značky můžete do 16.11.2022 (do půlnoci) využít slevový kód: spanekmiminek a budete mít všechny produkty se slevou 10 %. Koukněte sami na tu krásu, a to jen škoda, že se nedá přenést přes monitor příjemný materiál.

 

Když chci něco víc – spousta rodin se také domluví na jednom větším dárku pro dítě a složí se dohromady. Takový dárek může být skvělým pomocníkem, úžasnou hračkou nebo třeba cvičební pomůckou. Znáte třeba učící věž? My ji používáme dodnes a vaření a pečení je tak o něco klidnější, když ten malý človíček může koukat, co se nahoře odehrává. Je vaše dítě akční a nezastavitelné? Pak je skvělým dárkem pěnové hřiště, houpačka nebo skluzavka, na které se vyblbne třeba i těsně před spaním. Víte, že do předspánkové rutiny můžete zavést i takovou zábavu, že? Tady je zase pár tipů z e-shopu www.monbaby.cz, kde můžete také využít slevový kód na slevu 10 %: spanekmiminek.

Co si můžete nadělit u nás – pro děti to může být muchláček Sheepie, který je vyrobený na míru pro nás díky značce Ababu. A pokud si chcete udělat radost i vy, jako maminka, nebo čte článek některý z tatínků a rád by potěšil i svou ženu, pak rozhodně sáhněte po deníku Nezapomenutelná, který je jako stvořený pro každou maminku.

 

A to by bylo pro dnešek vše. Určitě se v budoucnu můžete těšit i na článek s vánočními dárky, nejen pro děti, ale i pro maminky a tatínky.

Související příspěvky